19:46
Гарний початок - не завжди гарне закінчення

ФК «Карлівка» (Карлівка) – «Гірник» (Кривий Ріг) – 2:4 (2:1)
07.08.13 р. 17.00, м. Карлівка, стадіон «Машинобудівник», 1100 глядачів, + 27 Со.
Голи: Співак (8 хв.), Місяйло (12 хв., з пен.) – Ільяшов (37 хв.), Пашковський (82 хв.), Бука (85 хв.), Григорик (90+1).
На 45 хв. Коваленко (ФК «Карлівка») не реалізував пенальті.
Арбітр: Віктор Копієвський (Кіровоград).
Асистенти арбітра: Дмитро Запороженко (Запоріжжя), Віталій Сукравцев (Бердянськ).
4-й арбітр: Олег Дробітько (Полтава).
Спостерігач арбітражу: Сергій Шкільний (Вишгород).
ФК «Карлівка»: 1.Чумак, 8.Тарганчук – кап. ком., 3.Полуницький, 19.Момотенко, 2.Носарєв (4.Голованьов, 71 хв.), 17.Ничипорук, 19.Місяйло (11.Добрянський, 30 хв.), 7.Коваленко, 15.Гаврась, 20.Фомич (10.Гриценко, 42 хв.), 14.Співак.
Запасні: 66.Полуляхов, 9.Чахотін, 5.Гололобов, 6.Пономаренко.
Головний тренер: Андрій Зав’ялов.
«Гірник»: 1.Гурін – кап. ком., 5.Давиденко (89.Васильєв, 25 хв.), 23.Ходуля, 28.Павлов, 13.Голуб, 7.Бука, 21.Гвоздевич, 22.Рябов (14.Чернік, 73 хв.), 25.Григорик, 27.Пашковський, 9.Ільяшов (16.Горват, 77 хв.).
Запасні: 73.Висоцький, 3.Христусь, 11.Довбун, 29.Сухоруков.
Головний тренер: Геннадій Приходько.
Попередження: Полуницький (45+2 хв.), Коваленко (50 хв.), Ничипорук (79 хв.) – Ільяшов (56 хв.), Чернік (79 хв.), Гвоздевич (90+2 хв.).

Прикрої поразки у, здавалося б, виграшному матчі, зазнали минулої середи гравці ФК «Карлівка». Початок матчу видався таким, що численні вболівальники очікували мінімум повторення результату матчу I попереднього етапу проти макіївського «Макіїввугілля» (тоді карлівчани перемогли з рахунком 4:0).

Уже на 12-й хвилині господарі мали перевагу в два м’ячі. Спочатку (на 8-й хвилині), проявивши індивідуальну майстерність, воротаря гірників засмутив Євген Співак, а вже через чотири хвилини Андрій Місяйло з пенальті, призначеного за гру рукою, подвоїв рахунок. На жаль, згодом Андрій, зазнавши чергової травми, залишив футбольне поле (Дмитро Добрянський, який вийшов на заміну, не вписався в гру, що далося взнаки в подальшому перебігу подій). Небезпечно загрожували воротам гостей Максим Гаврась і Євген Співак (двічі). Особливо красивою на 26-й хвилині була триходівка Коваленко-Носарєв-Співак, яка завершувалася ударом останнього головою під поперечину. Роман Гурін устиг зреагувати на удар, перевівши м’яч на кутовий. Як виявилося, два швидкі м’ячі зіграли з господарями злий жарт, розхолодивши їх. У діях карлівчан простежувалося багато технічного браку. Тож, до 30-ї хвилини гірники вирівняли гру, а потім і відквитати один м’яч. Захисники дозволили Андрію Ільяшову вийти на побачення з Романом Чумаком і спокійно забити гол. Наприкінці першого тайму на лаву запасних сів виснажений Ігор Фомич. Сергій Гриценко, який замінив його, до кінця поєдинку нічим особливим проявити себе не зумів. А переломним моментом у зустрічі стала остання хвилина першого тайму, яка вибила з колії одних і надихнула інших. Після прострільної передачі з лівого флангу Максима Гаврася, м’яч потрапив у руку захиснику й арбітр матчу, не роздумуючи, вдруге вказав на 11-метрову позначку. На жаль, Єгор Коваленко не зумів переграти Романа Гуріна.

Після відпочинку на полі домінували гості. На 54-й хвилині вкотре помилився Добрянський, віддавши передачу прямо в ноги супернику – м’яч пролетів у кількох сантиметрах від штанги. На 69-й хвилині карлівчан врятував Роман Чумак, у падінні намертво заволодівши м’ячем. Уже через хвилину господарі відповіли контратакою, але Євген Співак трішки перемудрив на завершальній стадії. А потім була провальна для господарів остання 10-хвилинка матчу, коли вони примудрилися тричі пропустити у свої ворота. У гірників виявилася набагато кращою фізична підготовка, що й принесло свої плоди. Спочатку гості забили два мячі-близнюки, скориставшись помилками в обороні карлівчан. Другий і третій м’ячі вони забивали з лінії воротарського майданчика, розстрілюючи Романа Чумака. Жаль було того дня голкіпера карлівчан, який був кращим у складі господарів, робив усе що міг. Вини його немає в жодному пропущеному м’ячі. Прикро, але за відсутності травмованого капітана команди Максима Лубенця, у стані господарів не знайшлося лідера, який би повів партнерів на штурм воріт суперників. За рахунку 2:3 (на 90-й хвилині) реальну нагоду для взяття воріт мав Сергій Гриценко, але після подачі кутового головою завдав удару з близької відстані прямо в руки воротареві. А в уже компенсований арбітром час господарям довелося вчетверте розпочинати з центра поля. Після того, як місцеві вболівальники побачили красень-гол у ліву від воротаря «дев’ятку», який вдався Андрію Григорику, вони дружно почали залишати трибуни стадіону.

Так завершився дебют ФК «Карлівка» у розіграші національного Кубка. Натомість, криворіжцям лише з восьмої спроби вдалося подолати цю стадію змагань.

Наступну гру підопічні Андрія Зав’ялова проведуть на виїзді у неділю, 11 серпня, проти макіївського «Макіїввугілля».