Відео

Головна » 2017 » Жовтень » 12 » "Полтава" програє "Волині"
21:21
"Полтава" програє "Волині"

Лучани, які ще вчора виступали в Прем'єр-лізі, не демонструють бажаного результату і на початку чемпіонату опинилися в зоні вильоту.

Сьогодні команда переважно складається з молоді та декількох досвідчених гравців. Полтавчани їхали в Луцьк очевидним фаворитом протистояння, адже «городяни» йдуть в серед лідерів змагань.

Команди від початку гри почали активні дії. Лучани грали в відкритий футбол і не зосереджувалися на захисті. Полтавці теж проводили атаки, але вдалим результатом вони не завершувалися. У другій половині тайму гості взяли ініціативу в свої руки. Однак гол забили саме господарі. Марчук зробив передачу з флангу, Кучинський помилився на виході, Пищур головою скинув м'яч у бік пустих воріт, а Олександр Медведь доставив «шкіряноного» в сітку - 1:0.

Взагалі футболісти дуже багато часу проводять в роз'їздах: тренування, збори... Тому час на особисте життя не завжди залишається. Допомогти з вирішенням цієї проблеми може портал знакомств

Під час другого тайму команди показали динамічний, але одночасно жорсткий футбол. В результаті досить багато попереджень, а у лучан навіть видалення і травми. Взагалі, це не завадило "красно-білим" закріпити свою перевагу. Піймали лучани гостей на контратаці: Медведь відібрав м'яч у центральному полі, віддав пас у розріз на Ляшенка, який вирвався на зустріч з голкіпером і з штрафної лінії відправив м'яч у верхній кут воріт Кучинського - 2:0.

Анатолій Безсмертний намагався виправити ситуацію, випустивши другу  форварда: разом з Ковпаком діяв на вістрі атаки свіжий Дегтярьов. Однак заміна не допомогла "городянам" врятувати ситуацію. Як результат 2:0 - полтавці вперше в останніх восьми турах програють, а «Волинь» перериває свою чотириматчеву безвиграшну серію. Ця поразка не змістить ФК Полтава» з другої позиції, однак у разі виграшу "Арсеналу" розрив між першим і другим місцем може збільшитися до шести очок.

Переглядів: 1007 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0