Головна » 2014 » Лютий » 26 » Карлівчани програють СК "Полтава"
20:23
Карлівчани програють СК "Полтава"

ФК «Карлівка» – СК «Полтава» – 2:4 (1:2)

Минулої суботи розпочався другий двотижневий навчально-тренувальний збір ФК «Карлівка», який проходитиме в обласному центрі, а вже наступного дня вони зіграли й свій перший у цьому році поєдинок. Суперником був досить амбітний колектив – учасник чемпіонату Полтавщини з футболу серед команд вищої ліги – СК «Полтава». Матч проходив у Копилах на полі зі штучним покриттям НТБ ФК «Полтава».
На жаль, стартова гра сезону для оновленої омолодженої (нагадаємо, що у її стані на перегляді перебуває велика кількість вихованців ДЮСШ «Молодь») друголігової команди завершилася невдачою. Спочатку вони пропустили два голи-близнюки – після навісних передач з правого флангу гравці СК «Полтава» (Віталій Кувеньов та Ігор Тимченко) ударами головою розстрілювали ворота Олександра Полуляхова з близької відстані. Ще до перерви карлівчани відквитали один м’яч – Дмитро Добрянський підступно пробив у дальній нижній кут воріт.
Одразу після відпочинку в одній із контратак підопічні Сергія Лукаша зрівняли рахунок. Після того, як голкіпер невдало відбив м’яч, першим на добивання устиг новачок команди Іван Мануляк. Протягом другої 45-хвилинки карлівчани нічим не поступалися супернику, але наприкінці поєдинку не встояли, ще двічі пропустивши у власні ворота,- інформує прес-служба ФК «Карлівка».

Переглядів: 786 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0