Головна » 2014 » Лютий » 27 » Знову програш
17:58
Знову програш
ФК «Карлівка» – «Нове Життя» (Андріївка, Машівський район) – 1:3 (0:1)

26 лютого, оновлена команда Карлівки провела свій другий контрольний поєдинок. Цього разу суперником друголігівців були чемпіони Полтавщини останніх двох років – команда «Нове Життя». На жаль, підопічні Сергія Лукаша знову поступилися (нагадаємо, що минулої неділі вони програли футболістам СК «Полтава» – 2:4).
Але, незважаючи на поразку, молоді футболісти – вихованці ДЮСШ «Молодь» – сьогодні мали значно кращий вигляд, ніж у попередній грі. Вони на рівних (особливо після перерви) боролися з досвідченим суперником. Цілком справедливим результатом у цьому протистоянні мала бути б нічия, якби не дві прикрі помилки молодого голкіпера у другій 45-хвилинці.
Рахунок було відкрито у середині першого тайму – Владислав Рудченко, увірвавшись правим флангом у штрафний майданчик, гарматним ударом поцілив у дальній нижній кут воріт. Одразу після відпочинку Олександр Мелащенко ударом зі штрафного метрів із 18-ти подвоїв його. Карлівчани не знітилися, а, навпаки, заграли активніше, організовуючи одну атаку за іншою. Згодом Дмитро Шаповал, упіймавши воротаря на протиході, ударом головою відквитав один м’яч. Але радість була не довгою, адже через кілька хвилин, після неузгоджених дій воротаря й захисту, гравці ФК «Карлівка» змушені були втретє розпочати з центра поля. В обох команд ще були шанси забити, але рахунок залишився без змін.
Наступну контрольну гру підопічні Сергія Лукаша проведуть у п’ятницю, 28 лютого, проти одного з лідерів чемпіонату України серед команд другої ліги – команди «Гірник-Спорт» (Комсомольськ). Зустріч відбудеться в Копилах на НТБ ФК «Полтава».
Початок матчу о 14.00, - інформує прес-служба ФК «Карлівка».
Переглядів: 740 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0