Головна » 2014 » Квітень » 14 » Мінмальна поразка "Карлівки"

ФК "Карлівка"-"Гірник" (Кривий Ріг) 0:1

28 тур. 13.04.14 р. 16.00, м. Полтава, стадіон НТБ ФК «Полтава», 50 глядачів, + 1 Со.
Гол: Перін (17 хв.).
Арбітр: Тельбух Людмила (м. Сімферополь).
Асистенти арбітра: Рибченко Ігор (м. Запоріжжя), Беркут Олександр (м. Сімферополь).
4-й арбітр: Матяш Олександр (м. Полтава).
Спостерігач арбітражу: Кошура Віктор (м. Чернівці).
ФК «Карлівка»: 1.Бурдейний, 2.Ільчиш, 8.Тарганчук – кап. ком., 3.Демчук, 4.Писаренко, 13.Масюк, 6.Пономаренко, 26.В.Марусич (11.Щекальов, 51 хв.), 7.Коваленко, 10.Петришин, 14.Шаповал.
Запасні: 66.Полуляхов, 15.Мануляк, 18.Савенков, 22.Клименко, 20.Гулович, 23.Шийка.
В. о. головного тренера: Лукаш Сергій.
«Гірник»: 30.Фельде, 89.Васильєв, 28.Павлов, 29.Баєнко, 13.Голуб, 8.Остренко (16.Горват, 25 хв.), 27.Перін, 25.Григорик, 22.Рябов (11.Ковальчук, 87 хв.), 34.Борш (Бука, 68 хв.), 9.Ільяшов (14.Чернік, 80 хв.)
Запасні: 1.Гурін, 3.Рафальський, 23.Ходуля.
Головний тренер: Приходько Геннадій.
Попередження: Масюк (88 хв.) – Баєнко (74 хв.), Горват (84 хв.).

Надовго запам’ятається Вербна неділя у нинішньому році – зранку, 13 квітня, небесна канцелярія розродилася сильними опадами у вигляді дощу і снігу. За півтори години до початку звітного поєдинку поле карлівського стадіону «Машинобудівник» було вщент засипане мокрим снігом, який інтенсивно танув, унеможливлюючи провести гру. Варто віддати належне господарям, які зробили все можливе, організувавши відповідні служби, щоб не переносити зустріч. Команди переїхали до Полтави на навчально-тренувальну базу однойменного футбольного клубу й усього лише із запізненням на годину матч розпочався на полі зі штучним покриттям.

Першу третину матчу активніше провели гості, які нанесли по воротах Ярослава Бурдейного кілька небезпечних ударів із далекої відстані, намагаючись забити швидкий гол. Це їм вдалося на 17-й хвилині – Андрій Голуб віддав передачу на Юрія Періна, який, знаходячись на лінії штрафного майданчика, завдав несильного, але влучного удару у нижній, лівий від голкіпера, кут воріт. Хоча суперники ще мали можливості, щоб змінити рахунок, але, як виявилося, цей м’яч і вирішив долю зустрічі. Цікаво, що автор забитого м’яча в осінній частині змагань виступав у складі ФК «Карлівка». До речі, Юрій забив гол і в Кривому Розі, але у ворота свого нинішнього клубу (нагадаємо, що матч першого кола завершився внічию – 2:2). Уже наступна атака гірників (19 хв.) могла завершитися результативно, але, після навісної передачі Павла Остренка, удар головою Андрія Григорика метрів із семи був неточним. Через пару хвилин небезпечну контратаку провели й господарі – Єгор Коваленко (до речі, найкращий гравець матчу у складі карлівчан), розібравшись на правому фланзі з кількома суперниками, виконав прострільну передачу вздовж воріт, але, на жаль, нікого із партнерів там не виявилося.

Юні карлівчани (сьогодні ФК «Карлівка» – наймолодша команда серед учасників другої ліги) після 30-ї хвилини вирівняли становище, не давши розгулятися досвідченішим суперникам. На 31-й хвилині вони мали реальну нагоду, щоб зрівняти рахунок. Олександр Пономаренко зі штрафного виконав філігранну передачу на Єгора Коваленка, який головою підрізав м’яч в район воротарського майданчика, але на завершальній стадії не вийшов удар у новачка команди Максима Ільчиша (центральний захисник перейшов до Карлівки із МФК «Кремінь»). Протягом трьох хвилин (із 34-ї до 36-ї) в центрі уваги перебував В’ячеслав Марусич. Спочатку він виконав небезпечну передачу в район 11-метрової позначки, на яку не відгукнувся Дмитро Шаповал, а згодом метрів із 23-х завдав підступного удару по воротах Івана Фельде – м’яч просвистів у кількох сантиметрах від штанги. І все ж найреальнішу нагоду на 44-й хвилині не використав уже Дмитро Шаповал. Триходівка Пономаренко-Коваленко-Шаповал мала б завершуватися результативно, але останній із п’яти метрів пробив досить слабо.

Після відпочинку на важкому полі небезпечних моментів суперники не створили. Нічим особливим не запам’яталися й гірники, які в нинішньому сезоні ведуть боротьбу за вихід до першої ліги. Натомість, молоді карлівчани (у звітному поєдинку в складі господарів на полі перебували п’ятеро гравців віком від 16 до 18 років) на рівних зіграли з підопічними Геннадія Приходька. Активним був Владислав Петришин, а замість травмованого В’ячеслава Марусича непогано увійшов у гру й Віктор Щекальов.

Волею календаря в нинішньому сезоні наші земляки провели лише другу офіційну гру, але, в порівнянні з матчем 25 туру в Дніпродзержинську, в діях карлівчан помітний прогрес. У звітному поєдинку вони повністю віддавалися грі, боролися за кожен клаптик футбольного поля, грамотно діяли і в захисті, й у середній лінії. На жаль, існують проблеми в нападі. І все ж, сьогодні карлівчани заслуговували на нічийний результат. Але, незважаючи на поразку, молоді гравці продемонстрували гру (особливо в другому таймі), за яку не соромно.

Наступний календарний матч підопічні Сергія Лукаша знову проведуть удома. У суботу, 19 квітня, вони прийматимуть третю команду донецького «Шахтаря».