Головна » 2013 » Листопад » 24 » "Карлівка" підтримала традицію програвати в Тернополі

ФК "Тернопіль"-ФК "Карлівка" 2:0
23 тур. 22.11.13 р. 18.00, + 10 Со, м. Тернопіль, стадіон «Міський», 2100 глядачів.
Голи: Куріцький (36 хв.), Б.Семенець (61 хв.).
Арбітр: Дмитро Денисюк (м. Фастів).
Асистенти арбітра: Сергій Дарійчук (Чернівецька область), Юрій Синишин (м. Івано-Франківськ).
4-й арбітр: Борис Трач (м. Тернопіль).
Спостерігач арбітражу: Іван Кувік (Закарпатська область).
ФК «Тернопіль»: 12.Плетеницький, 3.Дубчак, 5.Клекот, 4.Атласюк, 6.Куріцький (9.Сороцький, 88 хв.), 8.Кондзьолка – кап. ком., 15.Гаврилюк, 17.Богданов (14.Пастернак, 83 хв.), 7.Курило (2.Соколовський, 90+2 хв.), 11.Полянчук (18.Тарабалка, 79 хв.), 16.Б.Семенець.
Запасні: 1.Мельник, 19.Т.Кривий, 21.Бойчук.
Головний тренер: Василь Івегеш.
ФК «Карлівка»: 66.Полуляхов, 18.Бідний, 8.Тарганчук – кап. ком., 25.Артьоменко, 2.Носарєв, 6.Пономаренко (20.Перін, 85 хв.), 22.Добрянський (9.Масюк, 71 хв.), 15.Гаврась, 25.Подригуля (7.Коваленко, 78 хв.), 11.Антіпов, 26.Фомич.
Запасні: 19.Шаповал, 10.Поляхов, 14.Співак.
В. о. головного тренера: Сергій Лукаш.
Попередження: Богданов (71 хв.), Б.Семенець (85 хв.) – Гаврась (22 хв.).

У стартовому матчі передостаннього в нинішньому сезоні туру наші земляки поступилися в Тернополі більш мотивованим господарям, по разу пропустивши в кожному з таймів. Але, незважаючи на поразку, підопічні Сергія Лукаша намагалися комбінувати й продемонструвати все, на що здатні, у підсумку сподобавшись місцевим уболівальникам.

Особливо красивим видався перший гол у виконанні Сергія Куріцького, який метрів із двадцяти трьох потужним ударом зльоту поцілив у верхній, лівий від воротаря, кут. До перерви активнішими були тернопільські футболісти, котрі створили біля воріт гостей значно більше небезпечних моментів, але надійно на останньому рубежі зіграв Олександр Полуляхов. Якби не впевнені дії голкіпера карлівчан, який у першому таймі врятував свої ворота ще, як мінімум, від трьох м’ячів, рахунок міг бути доволі непристойним. На 11-й хвилині Олександр упорався з підступним ударом Богдана Семенця, який, опинившись один проти воріт, завдавав удару метрів із семи-восьми. На 28-й хвилині голкіпер дістав м’яча під самісінькою поперечиною після пострілу Віталія Богданова, а на 32-й – витяг шкіряну кулю із нижнього кута після удару Андрія Кондзьолки. Загрозу воротам карлівчан несли потужні удари Романа Гаврилюка й Степана Клекота з далекої й середньої відстані, а також вкидання м’яча з ауту метрів на 35-40 у виконанні Андрія Дубчака. Карлівчани ж небезпечно контратакували. На 23-й хвилині триходівка Гаврась-Фомич-Антіпов мала б завершуватися ударом останнього, але на якусь долю секунди його випередив воротар господарів, кинувшись у ноги форварду. Довелося Миколі Плетеницькому проявляти майстерність і після ударів Максима Гаврася (8 хв. і 43 хв.) і Сергія Подригулі (42 хв.).

Після відпочинку наші земляки дещо активізувалися (під завісу поєдинку, навіть, володіли ініціативою в середній лінії), але стовідсоткових нагод для взяття воріт у них не було. На 50-й хвилині підступного, але не надто сильного, удару завдавав Олександр Пономаренко, а через дві хвилини, продершись через частокіл із трьох захисників, Ігор Фомич вивів на ударну позицію Антіпова, але завершальний удар у Вадима не вийшов. На 57-й хвилині у ворота карлівчан ледве не влетів м’яч із прямого кутового удару – Олександр Полуляхов усе ж таки зумів зупинити його на лінії воріт. А на 61-й хвилині і він був безсилий розрядити ситуацію, коли м’яч після удару Богдана Семенця рикошетом від захисника влетів у праву «дев’ятку». Хоча до завершення зустрічі залишалося ще півгодини, реальних нагод для взяття воріт суперники більше не створили. З ударами Олександра Пономаренка, Олександра Артьоменка й Вадима Антіпова наприкінці поєдинку впорався воротар господарів. А після того, як наставник тернополян зробив заміни, його підопічні останню десятихвилинку переважно захищалися, але довели гру до перемоги.

Заключну в нинішньому сезоні гру карлівчани проведуть удома у суботу, 30 листопада, проти команди «Макіїввугілля» (м. Макіївка). Початок матчу о 13.00.