Асистенти арбітра: Антон Ісаєв (Запоріжжя), Тарас Чопілко (Київська обл.).
Інспектор: Олександр Сидоренко (Шостка).
ФК «Карлівка»: 1.Чумак, 8.Тарганчук, 5.Гололобов, 4.Голованьов, 18.Момотенко, 6.Пономаренко (11.Добрянський, 46 хв.), 17.Ничипорук, 7.Коваленко (10.Гриценко, 46 хв.), 15.Гаврась, 9.Лубенець – кап. ком. (2.Носарєв, 72 хв.), 20.Фомич.
Запасні: 66.Полуляхов, 3.Полуницький, 14.Співак, 19.Місяйло..
ФК «Тернопіль»: 12.Плетеницький, 7.Курило, 3.Дубчак, 5.Клекот, 4.Атласюк, 8.Кондзьолка, 6.Куріцький (14.Сивка, 65 хв.), 10.Чорний, 16.Семенець, 2.Богданов (9.Сороцький, 90 хв.), 11.Полянчук (15.Гаврилюк, 65 хв.).
Запасні: 1.Мельник, 18.Луцюк, 21.Соколовський, 23.Тарабалка.
Головний тренер: Василь Івегеш.
Попередження: Лубенець (12 хв.), Чумак (48 хв.), Гриценко (51 хв.), Добрянський (65 хв.), Гаврась (66 хв.) – Чорний (27 хв.), Богданов (69 хв.), Дубчак (89 хв.).
Вилучення: Гриценко (78 хв., повторне попередження).

Волею календаря другу поспіль домашню гру нинішнього чемпіонату гравці ФК «Карлівка» проводили проти представників Західної України. Та, якщо стрийську «Скалу» господарям вдалося «розколоти» (перемога з мінімальним рахунком – 1:0), то футболісти з Тернополя виявилися набагато міцнішим горішком.
Гості серйозно налаштовувалися на звітний поєдинок, вибравши своєрідну тактику – і самим не зіграти й не дати це зробити господарям. Вони їхали до Карлівки явно не за перемогою, тож, по завершенні зустрічі були надзвичайно раді нічийному результату. Чого не можна сказати про карлівчан, які втратили важливі очки. У виконанні гравців обох команд численні вболівальники не побачили комбінаційного футболу. Тернополяни грали переважно «на виніс», намагаючись вибити м’яч ближче до штрафного майданчика господарів, де за нього боровся Василь Чорний. Постійно шукав високорослого форварда й Андрій Дубчак, який вводив м’яч з ауту метрів на 30-35, прямо в район воротарського майданчика. Тож, голкіпер карлівчан Роман Чумак протягом матчу перебував у постійній «бойовій», по-справжньому вступивши у гру вже на 5-й хвилині. Будемо відвертими, до перерви небезпечніше атакували гравці «Тернополя», які подали значно більше кутових, а також виконали більше стандартів. Саме після них і виникали небезпечні ситуації біля воріт господарів. На 8-й хвилині пильність Романа Чумака метрів із 25-ти перевірив Ігор Курило – м’яч пролетів вище воріт. Господарі відповіли на 17-й хвилині, але після навісної передачі Єгора Коваленка з правого флангу в Ігоря Фомича удар головою вийшов не надто сильним. На 29-й хвилині Дмитро Момотенко у підкаті вибив м’яч у Сергія Куріцького, який правим флангом вривався у карний майданчик карлівчан. А вже через три хвилини лише диво врятувало господарів – після подачі кутового Ігор Курило із п’яти метрів пробив над поперечиною. На 39-й хвилині лише майстерність Романа Чумака врятувала господарів від неприємностей – після виконання стандарту з лінії штрафного майданчика, голкіпер витяг м’яча із правої «дев’ятки», перевівши його на кутовий. В останні хвилини першого тайму активнішими були господарі, але Ігорю Фомичу на вістрі атаки одному було важко щось зробити.

Не пішла гра в Єгора Коваленка й Олександра Пономаренка, тож після відпочинку вони залишилися на лаві запасних. У другій 45-хвилинці господарі більше атакували, намагаючись схилити чашу на свою користь. Вони володіли ініціативою, навіть тоді, коли залишилися у чисельній меншості, але до завершального удару справа так і не дійшла. Натомість, гості могли забити, але знову, як і в першому таймі, після виконання кутового на 48-й хвилині гравець «Тернополя» із п’яти метрів пробив аналогічно – вище воріт. А на 68-й хвилині двічі поспіль свої ворота рятував уже Роман Чумак. Фінальний же свисток арбітра застав в атаці господарів. В останні хвилини матчу у штрафному майданчику гостей на вістрі атаки перебували навіть оборонці Дмитро Гололобов та Ігор Носарєв, але численні вболівальники, які у дощову погоду прийшли на стадіон, голів так і не побачили.

Хотілося б кілька слів сказати й про дії головного арбітра матчу Олександра Москаленка, до роботи якого виникло багато запитань. Своїми свистками столичний рефері «сушив» гру, не даючи можливості грати у футбол. Особливо киянин прихватив господарів, роздаючи їм «гірчичники» наліво й направо. Свідченням цього є як попередження Лубенцеві (арбітр угледів у його діях симуляцію), так і вилучення Гриценка (форвард, володіючи м’ячем, прокинув собі на хід, але в цей момент чомусь упав гравець суперника). На думку фахівців, господарів так «не судять»!

Наступну гру підопічні Андрія Зав’ялова проведуть у середу, 7 серпня. У матчі другого попереднього етапу Кубка України вони на своєму полі прийматимуть футболістів криворізького «Гірника». Початок гри о 17.30. Календарну ж гру 5 туру карлівчани зіграють у неділю, 11 серпня, в Макіївці проти команди «Макіїввугілля».