Відео

Головна » 2013 » Серпень » 4 » Андрій Зав'ялов: "Результат матчу закономірний"
21:22
Андрій Зав'ялов: "Результат матчу закономірний"

По завершенні зустрічі наставники обох команд люб’язно погодилися прокоментувати результат матчу.

Андрій ЗАВ’ЯЛОВ, головний тренер ФК «Карлівка»:
«Якщо говорити про результат матчу, то він закономірний. Ми ретельно готувалися до поєдинку, знали, як грає суперник, знали його сильні й слабкі сторони. Це – бойовий колектив, який грає переважно за рахунок довгих передач і підборів, а також боротьби в передній лінії. Сильними якостями тернополян є виконання стандартних ситуацій. Я попереджав своїх підопічних, що ми маємо нав’язати супернику свою гру й не програти боротьбу. На жаль, сьогодні це не вдалося, особливо в першому таймі. Мабуть, хтось із хлопців переоцінив свої можливості, вважаючи себе вже гравцем основного складу. Будемо розбиратися. Не задоволений я сьогодні й діями оборони своєї команди, яка допустила чимало огріхів, не завжди справляючись із опікою нападу суперника. Розчарував сьогодні й арбітраж матчу. Мені не хотілося б вдаватися в подробиці, але складається враження, що останнім часом нас «прихвачують», навіть, на власному полі, призначаючи незрозумілі штрафні й роздаючи картки. Прикро, але це негативно впливає на гравців, на їхню психологію. Хоча, залишившись у чисельній меншості, хлопці проявили характер, нав’язали свою гру й наприкінці поєдинку володіли ініціативою. Але трішки не вистачило майстерності. Над цим надалі ми й будемо працювати».

Василь ІВЕГЕШ, головний тренер ФК «Тернопіль»:
«Їдучи до Карлівки, ми боялися суперника, адже тут дуже сильна команда. Тож, надзвичайно щасливі, що вдалося здобути очки на виїзді. Якщо говорити про гру, то, на мою думку, сьогодні зустрічалися рівні за класом, гідні один одного суперники. Проглядаючи відеозаписи матчів карлівчан, ми дещо про них узнали. Ми боялися пропустити гол у першому таймі, тож після перерви вже поставили своїм гравцям завдання грати на утримання рахунку. У господарів команда атакуючого плану, а нападник Ігор Фомич буквально розтерзав наші захисні редути. Гарне враження справив і ваш капітан Максим Лубенець, а також середня лінія команди. Вважаю, що після перерви підсилив гру й Дмитро Добрянський, який вийшов на заміну. Що стосується результату, то я задоволений, хоча виграшу радів би ще більше. Після впевненої перемоги над криворізьким «Гірником» (4:0) у матчі попереднього туру, ми боялися, щоб у хлопців не трапилося запаморочення, що вони все можуть. На щастя, цього не трапилося, тож я задоволений їхньою грою, самовіддачею і підсумковим результатом».